Новобогданівці отримали допомогу для будівництва свого парку

170 квадратів тротуарної плитки отримали у подарунок для завершення будівництва парку мешканці села Новобогданівка від Миколаївської компанії «Моноліт». Як зауважила заступник директора Олена Ліпінська, колектив підприємства вразив той факт, що жителі села власними силами намагаються змінити свій дім на краще.

— Не чекаючи допомоги від спонсорів, меценатів, вони займаються благоустроєм свого села. Це не могло залишити нас байдужими і ми зв’язалися з керівником проекту Максимом Корнієнком, та — надали допомогу. На прикладі мешканців Новобогданівки, хочеться ще раз підкреслити, що якщо кожен із нас хоч трохи прикладе зусиль для того аби зробити свій дім чистішим, кращим, то і вся наша країна вийде на новий рівень розвитку, — О. Ліпінська.

Як розповів Максим Корнієнко, куратор та керівник даного проекту, отриманої плитки вистачить для того аби повність покрити потреби — її покладуть коло фонтану та на доріжках.

— Цей парк, його будівництво вже стало символов об’єднання людей навколо важливої і хорошої ідеї, таким собі — «символом дружби».Нам дуже приємно, що люди нам допомогають. Велику вдячність висловлюємо компанії «Моноліт». Сподіваємося, що власним прикладом наша Новобогданівка надихне мешканців і в інших селах. Разом ми зможемо зробити багато чого хорошого, — М. Корнієнко.

Источник:Vladagromadam

не нашли что искали?
перезвоним в ближайшее время
Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время и будет рад ответить на все Ваши вопросы!